Grąžink miestui sąžinę. Balsuok už naują Tėvynės sąjungos kartą Kaunui.

Rasa
Duobaitė-Bumbulienė

Europos Parlamento narių A. Kubiliaus ir R. Juknevičienės biuro Kaune vadovė ir LR Seimo nario A. Anušausko patarėja

2

Kaunas – šiuolaikiškas miestas su gyvomis tarpukario inteligentijos tradicijomis, išskirtine architektūra, pilietiškais žmonėmis, gyvu kultūriniu gyvenimu ir, žinoma, išskirtinio grožio gamta. Čia gera ne tik kultūrinė aplinka, bet ir verslo – turime aukšto lygio universitetus, senas pramonės tradicijas, patrauklias vietas investuotojams, tačiau dar trūksta sutarimo, kad visi dirbtų viena linkme ir kurtų klestintį miestą.
Ypač pastaraisiais metais, kai buvo orientuojamasi vien į asfaltą ir savo verslą. Miesto valdžia pamiršo, jog tai kultūringų, inteligentiškų žmonių miestas, norėtųsi tą priminti. Kaip ir tai, jog Kaune visada buvo gyva Laisvės dvasia, tad miesto vadovybė turėtų palaikyti už savo nepriklausomybę kovojančias šalis. O ne priešingai...
Kaunas nuostabus, tačiau jame vis dar stinga: žmogui patogios ir išmanios susisiekimo sistemos; paprastesnės daugiabučių namų renovacijos tvarkos bei tvarkingų kiemų ir įvažų į juos; patogių, modernių gydymo įstaigų be ilgų eilių; gero mokyklų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo; daugiau palankumo ir pagalbos bendruomenėms, šeimoms; kultūros klestėjimui tinkamų erdvių ir aukštųjų technologijų vystymo; žaliųjų plotų puoselėjimo ir saugojimo bei tvarios miesto plėtros; atgręžti miesto gyvenimą link upių, nes mūsų išskirtinumas – dviejų upių santaka.
Kviečiu kovo 5 d. reitinguoti mane – nr. 2 TS-LKD sąraše, jei pritariate mano vertybėms, o aš pažadu jas ginti miesto taryboje, jei būsiu išrinkta.
APIE MANE:

- Gimiau ir užaugau Šakiuose, tremtinių šeimoje. Studijoms pasirinkau Kauną ir jau daugiau nei pusę gyvenimo praleidau šiame puikiame mieste;

- Bakalauro ir magistro studijas baigiau Vytauto Didžiojo universitete;

- Europos Parlamento narių Andriaus Kubiliaus ir Rasos Juknevičienės biuro Kaune vadovė;

- LR Seimo nario Arvydo Anušausko patarėja;

- Asociacijos Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga Pirmininko pavaduotoja;

- Aktyvi visuomenininkė, atminimo akcijų organizatorė (Uždek žvakelę savo krašto partizanams, Neužmirštuolių pieva ir kt.).
MAN RŪPI:

- Istorinė atmintis ir patriotinis ugdymas;

- Socialiniai reikalai ir bandruomenės;

- Skaidrumas ir sąžiningumas miesto valdyme;

Europos Parlamento narių biuro atidarymas Kauno mieste

Play Video
Seimo Laisvės kovų komisijos narės Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės spaudos konferencija „Dėl valdžios iniciatyvų likviduoti specialiąją Laisvės kovų komisiją”.
Rasa-Duobaite-Bumbuliene-v1
Play Video
Seimo narių A. Ažubalio ir L. Kasčiūno spaudos konferencija „Įstatymo dėl draudimo propaguoti komunizmą bei kitas totalitarines santvarkas viešuosiuose objektuose projekto pristatymas“.
Rasa-Duobaite-Bumbuliene-v2
Play Video

Archives

No archives to show.

Categories

  • No categories