Grąžink miestui sąžinę. Balsuok už naują Tėvynės sąjungos kartą Kaunui.

Ralfas Romeika

Jaunųjų konservatorių lygos pirmininkas

9

Esu TS-LKD kandidatas į Kauno miesto tarybą. Rinkimuose dalyvauju, nes matau, jog mūsų mieste yra reikalingas naujas, garbingas požiūris į čia gyvenančius žmones.

Kadangi esu ne tik TS-LKD narys, bet ir Jaunųjų konservatorių lygos pirmininkas, matau su kokiomis problemomis susiduria mūsų bendruomenės nariai. Savivaldybė Jaunųjų konservatorių lygai neleidžia organizuoti savo veiklų Kauno miesto tarybos salėje, tokiu būdu sunaikindama daugiau nei 25 metus gyvavusią tradiciją organizuoti kasmetinę konferenciją Kaune.
Taip pat mūsų mieste aktyviai veikiantis jaunimas yra neišgirstas ir ignoruojamas. Liūdniausia, kad šios problemos liečia ne tik Jaunųjų konservatorių lygą bet ir kitas mieste veikiančias organizacijas bei miesto bendruomenes.
Todėl pasiremsiu senu posakiu: „Ką pasėsi tą ir pjausi“, nors ir daug kam atrodo, kad šis pasakymas negalioja jaunimui, tačiau šie žmonės klysta. Jeigu norime jaunimo verto pasididžiavimo privalome kurti tokį Kauną, kuriame užaugę jauni žmonės bus pilietiški ir pasiruošę kurti Lietuvos ateitį.
Galiausiai, esu užtikrintas savo galimybėmis dirbti Kauno žmonių labui, tačiau tam man reikia Jūsų balso, todėl kviečiu pasitikėti manimi ir kovo penktą dieną reitinguoti 9 numerį TS-LKD sąraše.
APIE MANE:

- Esu Jaunųjų konservatorių lygos pirmininkas;

- Laisvalaikiu protestuoju prieš prorusiškus politikus;

- Studijuoju politikos mokslus.
MAN RŪPI:

- Pilietiškumo ugdymas;

- Miesto bendruomenių įgalinimas;

- Jaunimo organizacijų stiprinimas.

IDĖJOS KAUNUI:

- Visiems prieinama kūrybiškumo erdvė Kauno centre;

- Geresnis miesto susisiekimas su rajonu;

- Bendruomenių įtraukimas į savivaldybės sprendimus.

Archives

No archives to show.

Categories

  • No categories