Grąžink miestui sąžinę. Balsuok už naują Tėvynės sąjungos kartą Kaunui.

Martynas Prievelis

TS-LKD Vykdomasis sekretorius, tarptautinės ekonomikos dėstytojas

3

Kaunas, visų pirma, man yra laisvės miestas ir mano namai – rinkimuose dalyvauju, nes Kauno politikoje reikia daugiau atvirumo, skaidrumo, pagarbos, įsiklausymo ir profesionalumo.

Šie savivaldos rinkimai Kaune yra apie svarbų vertybinį pasirinkimą kurioje istorijos pusėje norime matyti savo miestą. Siaurų asmeninių interesų tenkinimas, rusiško verslo uodegos, korupcija ir demokratijos varžymas negali būti tai, kas apibūdina Kauno savivaldą. Kad taip nebūtų, yra reikalinga stipri alternatyva ir Kaune ją turime – tai prof. Vytauto Juozapaičio vedama TS-LKD komanda.
Didžiuojuosi būdamas šios komandos dalimi, vertinu TS-LKD Kauno bendruomenės palaikymą pasiūlant mane kandidatu į Kauno miesto tarybą, tai nuoširdžiai vertinu – šioje bendruomenėje aš užaugau ir nuo pilnametystės, jau 14 metų, esu jos nariu.
Žinių sėmiausi Lietuvoje, Italijoje ir Belgijoje. Esu įgijęs du magistro laipsnius. Vadybos magistro studijas baigiau Belgijoje - Liuveno katalikiškajame universitete, Finansų ir bankininkystės magistro laipsnį įgijau Vytauto Didžiojo universitete.Tačiau tikiu, kad visa tai galime pakeisti siūlydami atvirumą, pagarbą visiems, nepriklausomai nuo jų įsitikinimų, bei atkurdami gerą Kauno vardą nešdami sąžinės ir šviesos vėliavą. Kaunas gali geriau!

Karjerą pradėjau vienoje didžiausių pasaulinių kompanijų „P&G“, Didžiojoje Britanijoje. Lietuvoje vadovaujamo darbo patirties įgijau audito ir konsultacijų įmonėje „EY“, agentūroje „Versli Lietuva“ bei energetikos įmonėje ESO.
Šiuo metu vadovauju TS-LKD administracijai, esu Kauno sueigos vicepirmininkas, praėjusiuose Seimo ir Prezidento rinkimuose vadovavau TS-LKD ir I. Šimonytės Kauno rinkimų štabui. Džiaugiuosi, kad darbais pavyko įrodyti, jog esame verti, kad kauniečių pasitikėjimas mūsų politine jėga sugrįžtų.

Tikiu, kad ir artėjančiuose savivaldos rinkimuose kauniečiai pasirinks TS-LKD siūlomą alternatyvą, kurioje be miesto infrastruktūros gerinimo yra svarbus ir vertybinis aspektas kokią Kauno politiką norime turėti. Kiekvienas balsas bus svarbus ir prašau Jūsų palaikymo, kad Kaune būtų daugiau šviesos ir sąžinės.
APIE MANE:

- Vadovauju TS-LKD administracijai, esu Kauno sueigos pirmininkės pavaduotojas;

- Finansų ir vadybos magistras;

- Svarbiausios savybės politikoje – darbštumas, atsakingumas ir profesionalumas.
MAN RŪPI:

- Kauno kaip upių miesto vystymas;

- Miesto proveržis aukštųjų technologijų srityje;

- Skaidrumas, sąžiningumas ir demokratija miesto valdyme, kitokia politinė kultūra Kaune.

Archives

No archives to show.

Categories

  • No categories