Grąžink miestui sąžinę. Balsuok už naują Tėvynės sąjungos kartą Kaunui.

Antanas Jankūnas

Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės padėjėjas Seime

10

Kaunas istoriškai buvo laisvės miestas, kuriame buvo gyvos laisvės, demokratijos ir atvirumo idėjos. Tačiau pastaraisiais metais Kaune demokratijos idėjos ir vertybės tapo tik popierinės. Rinkimuose dalyvauju, nes matau, kad mūsų mylimo Kauno valdymui reikia naujo proveržio bei komandos su sąžine.
Kadangi esu jaunosios kartos atstovas, manau, kad jauni žmonės turi prisiimti daugiau atsakomybės už savo miesto ateitį. Taip pat jaučiu, kad savo motyvacija keisti miesto ateitį galiu prisidėti prie bendro būsimos TS-LKD komandos darbo, kuris padės Kaunui atsigauti ir atgimti.
Man, kaip tikram kauniečiui, skaudu, kad mano gimtasis ir mylimas miestas šiandien yra paskendęs korupcijos, melo, chamizmo ir verslo ryšiais su teroristine Rusijos valstybe susijusio mero valdymo liūne, kuris naikina gerą Kauno vardą. Tačiau tikiu, kad visa tai galime pakeisti siūlydami atvirumą, pagarbą visiems, nepriklausomai nuo jų įsitikinimų, bei atkurdami gerą Kauno vardą nešdami sąžinės ir šviesos vėliavą. Kaunas gali geriau!
Tvirtai žinau, kad būdamas miesto taryboje sieksiu atvirumo, išsklaidyti baimę turėti savo nuomonę. Įsipareigoju įsiklausyti į kiekvieno miestiečio balsą dėl jam rūpimų klausimų, tačiau tam man reikia – Jūsų balso ir pasitikėjimo. Kviečiu kovo 5 dieną dalyvauti rinkimuose ir atiduoti savo balsą man, jei pritariate mano vizijai Kaunui reitinguojant mane TS-LKD sąraše.
APIE MANE:

- Vilniaus universiteto Politikos mokslų bakalauras;

- Kauno technologijos universiteto Viešosios politikos ir saugumo magistrantas;

- LR Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės padėjėjas Seime;

- Protestų prieš Kauno mero V. Matijošaičio verslo ryšius Rusijoje organizatorius.
MAN RŪPI:

- Skaidri ir sąžininga politika Kaune;

- Naujas miesto proveržis su nauja komanda;

- Dėmesys bendruomenėms ir Kaune veikiančioms NVO;

- Diskusijos dėl pokyčių įgyvendinimo mieste atsiradimas;

- Istorinė atmintis ir pilietiškumas.

Archives

No archives to show.

Categories

  • No categories