Grąžink miestui sąžinę. Balsuok už naują Tėvynės sąjungos kartą Kaunui.

Andrijana Filinaitė

TS-LKD štabo Kaune vadovė, festivalio „Iš Arti“ vadovė, paveldo specialistė, Kauno savivaldybės tarybos narė

5

Gimtasis Kaunas man visuomet asocijavosi su laisvės, modernumo ir ryžto dvasia. Visgi, pastaruoju metu mano mylimam mieste skamba ir aidi išsikerojusi korupcija ir dar blogiau – politikų sąsajos su kaimynine banditine valstybe, šiuo metu vykdančia karą laisvoje Ukrainoje. Esu naujos kartos politikė, neaugusi okupacinėje priespaudoje, tad vidinė laisvė, ryžtas ir drąsa man įaugę į kraują, taip pat turintį ukrainietiškų šaknų.
Man sunku suvokti, kad vis dar toleruojama tai, jog dabartinio mero ir jo šeimos verslas vis dar yra Rusijoje, šalyje, kurios barbarai šiuo metu žudo ir prievartauja Ukrainos piliečius, šalyje, kuri visam pasauliui grasina branduoliniu ginklu.
Susitvarkę bortelius, išsikloję naujas trinkeles, pasistatę naujus suoliukus turime galvoti, kur einame toliau ir koks mūsų miesto turinys. Turime tiek neišnaudoto potencialo: Nemuno krantą turėtų papuošti M. K. Čiurlionio koncertų centras, Kauno centriniame pašte turėtų atsirasti modernią miesto istoriją pasakojantis architektūros centras, o kur dar neišnaudotos miesto industrinių erdvių su kultūros „hub‘ais“ ir menininkų laisva kūrybine zona galimybės.
Turinį, akcentuojantį miesto kokybę, gali pasiūlyti tik tie, kuriems nesvetimi skaidrumo, efektyvios miesto vadybos ir vakarietiškos politinės kultūros standartai. Atėjo metas išsivalyti nuo politikų, kurie negeba atskirti verslo ir valstybės interesų bei korupcijos tvaiko mieste, kuomet proteguojamas savųjų būrelis. Atėjo metas vakarietiška kryptimi, sąžine ir aukšta politine kultūra grindžiamam miesto valdymui.
APIE MANE:

- Kauno savivaldybės tarybos narė, TS-LKD rinkimų štabo Kaune vadovė;

- Alma Mater: VU (anglų filologijos bakalauras), VDU (paveldosaugos magistras);

- Darbo patirtis: Europos Komisija (ekspertinė veikla mokslinių tyrimų ir inovacijų srityje), Europos Humanitarinis universitetas (dėstytoja), Kauno savivaldybės kultūros paveldo skyrius (vadovė), Valstybinės kultūros paveldo komisijos narė, muzikos festivalio „Iš Arti” vadovė;

- Pomėgiai: muzika (dainavimas), sportas (Kyokushin karate, joga, vandens sportas).
MAN RŪPI:

- Kultūros sritis ir jos apimtyje vykdoma politika;

- Korupcijos prevencija;

- Žalieji plotai;

- Gyvūnų gerovė.

Mano kalba „TEDx“ konferencijoje – World Heritage and Sustainable Societies | TEDx Kaunas
1-ted
Play Video
Užasfaltuota sąžinė: medžiai, želdynai ir žalieji plotai Kaune
us
Play Video
Užasfaltuota sąžinė: kuo Matijošaičių verslas Rusijoje gresia Lietuvos saugumui
KMS-1.1
Play Video
Pavadinimas: Andrijana Filinaitė – Skriski, skriski Lietuvėlėn! (G. Kuprevičius, K. Saja)
video
Play Video
Pavadinimas: Antonio Caldara – Sebben, Crudele (performed by Andrijana Filinaitė)
video-3
Play Video

Archives

No archives to show.

Categories

  • No categories